Malá kopaná – mladší chlapci

Kategorie:
Publikováno: 21.10.2007
Autor: bohous

Z druhého místa ve skupině postoupili mladší chlapci do finálových bojů, kde obstáli velmi dobře.

Poslední podzimní soutěží, hranou na venkovních hřištích, byl turnaj v malé kopané. Turnaje mladších chlapců se v ve 4 základních skupinách zúčastnilo 16 škol z Prahy 8. Naši chlapci postoupili do finálových bojů z druhého místa ve skupině, po 1 remíze, 1 vítězství a 1 porážce. Finále se hrálo 18.10. na hřištích ZŠ Glowackého (stejně jako základní skupiny). 8 družstev bylo rozděleno do 2 skupin. Po úvodní remíze se ZŠ Zenklova 0:0, porazili chlapci ZŠ Glowackého 2:0 a ZŠ Žernosecká 3:0. Z prvního místa postoupili do semifinále. Tam se utkali se ZŠ Mazurská a po remíze 0:0, prohráli na penalty 1:0. V boji o třetí místo se nedokázali vyrovnat se zklamáním z předchozí porážky a náhodným gólem prohráli se ZŠ Glowackého 0:1 a obsadili celkově 4. místo. Turnaj vyhrála ZŠ Palmovka. Je to velmi dobrý výsledek o který se zasloužili tito hráči: Eda Dziak 6.A, David Brdek a Vašek Brom ze 7.A, Nicholas Gruzdz – brankář, Ondra Kott, Daniel Rattay, Lukáš Šedivý (hrál jen v základní skupině) a Jan Šlapák ze 7.B. Všichni podali velmi dobré výkony a zaslouží si naše uznání. Děkujeme.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »