Házená

Kategorie:
Publikováno: 10.10.2007
Autor: bohous

Ve dnech 8. a 9.10. se uskutečnily obvodní turnaje starších chlapců a dívek v házené.

Na hřišti ZŠ Molákova, startovalo v obou kategoriích po 8 týmech.
Chlapci obsadili 6. místo. Je to dobré umístění, ale o ještě lepší výsledek se hoši připravili vlastní nedisciplinovaností během zápasů, kterou rozhodčí trestal vylučováním. Startovali Daniel Kompas a Michal Říčař z 8.B, Martin Malý, Marcel Ondruš, Siegfried Ulrich a Tomáš Veselý z 9.A, Lukáš Bauer, Petr Lochman a Adam Šejvl z 9.B
Dívky měly velice nepříznivé vylosování, které způsobilo, že v jejich skupině se sešly ty nejsilnější týmy, ve kterých hrály hráčky z různých pražských oddílů. Po jedné porážce, jedné remíze a jednom vítězství, obsadily dívky celkově 5. místo. Reprezentovaly Vendula Bezchlebová, Tereza Břendová, Vendula Havlíková a Lucka Maňkošová z 8.A, Martina Bernardová, Sabina Kafková, Kristýna Píštěková, Rita Protová a Nikola Sekáčová z 8.B a Meissa Abu Zulufová z 9.A.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »