Házená

Kategorie:
Publikováno: 10.10.2007
Autor: bohous

Ve dnech 8. a 9.10. se uskutečnily obvodní turnaje starších chlapců a dívek v házené.

Na hřišti ZŠ Molákova, startovalo v obou kategoriích po 8 týmech.
Chlapci obsadili 6. místo. Je to dobré umístění, ale o ještě lepší výsledek se hoši připravili vlastní nedisciplinovaností během zápasů, kterou rozhodčí trestal vylučováním. Startovali Daniel Kompas a Michal Říčař z 8.B, Martin Malý, Marcel Ondruš, Siegfried Ulrich a Tomáš Veselý z 9.A, Lukáš Bauer, Petr Lochman a Adam Šejvl z 9.B
Dívky měly velice nepříznivé vylosování, které způsobilo, že v jejich skupině se sešly ty nejsilnější týmy, ve kterých hrály hráčky z různých pražských oddílů. Po jedné porážce, jedné remíze a jednom vítězství, obsadily dívky celkově 5. místo. Reprezentovaly Vendula Bezchlebová, Tereza Břendová, Vendula Havlíková a Lucka Maňkošová z 8.A, Martina Bernardová, Sabina Kafková, Kristýna Píštěková, Rita Protová a Nikola Sekáčová z 8.B a Meissa Abu Zulufová z 9.A.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky