Atletický čtyřboj

Kategorie:
Publikováno: 10.10.2007
Autor: bohous

Atletický čtyřboj je soutěží 5-ti členných družstev mladších i starších žáků a žákyň. Každý člen družstva startuje ve 4 disciplínách a celkové výsledky všech závodníků tvoří bodový zisk družstva.

Soutěž ml. a st. žáků proběhla 2.10. v areálu ZŠ Mazurská. V obou kategoriích soutěžilo 8 družstev (40 závodníků v každé). Naše družstva obsadila shodně 4. místa, když mladší dělilo od 3. místa 40 bodů a starší 80 bodů.
V kategorii mladších žáků reprezentovali Jaroslav Dvořák (celkově 17.) ze 7.A, Michal Hrouda (18.) a Kevin Angelani (19.) oba ze 7.B. Dále reprezentoval David Kesian ze 6.B. Nejlepšího výsledku dosáhl Jan Šlapák ze 7.B, který se celkově umístil na 5. místě, v hodu míčkem byl 4. a 4.-5. v běhu na 800m.
Starší žáky reprezentovali Jan Novák (celkově 12. a 3. ve skoku dalekém) z 8.A, Michal Dvořák (14.) z 9.B, Marcel Ondruš z 9.A a Michal Říčař z 8.B. Výborný výkon podal Petr Lochman z 9.B, celkově 3. místo, a 1.-2. místo ve skoku do výšky.
Mladší a starší žákyně soutěžily 4.10.
V kategorii mladších získala děvčata skvělé 2. místo ze 4 družstev. Reprezentovaly: Barbora Palková ze 7.A (celkově 7. místo, 1. v hodu míčkem a 3.-4. ve skoku vysokém), Sára Kočiščáková (8.) a Helena Stará obě ze 7.A. Výtečná Monika Růžičková ze 7.B získala celkově 5. místo (1. místo ve skoku dalekém a 1.-2. místo v běhu na 60m). Poslední členkou družstva byla Michala Havelková, která zasluhuje zvláštní ocenění za to, že soutěž dokončila i přes značné zdravotní problémy.
V soutěži starších žákyň startovalo 6 družstev. Naše děvčata obsadila 4. místo. Reprezentovay: Dominika Ščučková (18.) z 9.A, Tereza Břendová z 8.A, Nikola Sekáčová ( 2. v hodu míčkem) z 8.B. Nejlépe se umístily Eliška Fialová z 9.A (celkově 7., 1. ve vrhu koulí a 2.-4. ve skoku vysokém) a Martina Bernardová z 8.B celkově 4. místo (3. v hodu míčkem a 2.-4. ve skoku vysokém). Všem závodníkům a závodnicím děkuje za velmi dobrou reprezentaci.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Připomínáme :-)

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle případné předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.5.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.Více informací »
 • Charitativní malování

  Dne 22.3.2018 v naší škole proběhla zajímavá výstava originálních obrázků, které vytvořili žáci naší školy v rámci akce „Charitativní malování“. A jak se tato akce zrodila? Zprvu byla myšlenka vyzkoušet …Více informací »
 • Hanin kufřík – pokračování

    V rámci literární výchovy i v rámci poznávání historie si naši učitelé vždy znovu s novými žáky připomínají příběh dívky Hany Bradyové z časů druhé světové války. A píší …Více informací »
 • Příjezd ze školy v přírodě Stará Živohošť

  Vážení rodiče, Vaše děti jsou již na cestě zpět  a přijedou ke škole v cca 11.30 hodin. Všichni se na Vás těší! vedení školyVíce informací »
 • Škola v přírodě Stará Živohošť

  Vážení a milí rodiče, třídy 2.A, 2.C a 4. C právě v pořádku dojely na místo pobytu  do Staré Živohošti. Mají se dobře a vypadá to, že jim bude přát …Více informací »
 • Volno pro žáky 30.4.2018

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.4.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.  Více informací »