Loučení s absolventy 9. tříd 2007

Kategorie:
Publikováno: 9.7.2007
Autor: ZSuManager

Jako každý konec školního roku tak i letos jsme se všichni ve škole loučili s našimi deváťáky…

Po rozdání vysvědčení následuje vždy veselý a zároveň i trochu smutný – jak pro koho – poslední průvod školou. Nezbytná rýže pro štěstí létá na všechny strany, skandování hesel, kostýmy všeho druhu nebo jen tak ve sportovním… Jak který rok.

Pak nástup v atriu na slavnostní rozloučení se školou a rozdávání památečních fotoalb. A slzičky, ty vždycky, a to je dobře.

A úplně na závěr slavnostní oběd a výjimečné menu u krásně prostřených stolů v naší školní jídelně. Všem to moc sluší. Každý rok, ale letos obzvláště.

Udělali jste nám na závěr roku radost, milí deváťáci.!!

Tak  mnoho štěstí !!

To Vám přejí Vaši učitelé a všichni ostatní ze školy.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »