Besídky v MŠ ke Dni matek 2007

Kategorie:
Publikováno: 31.5.2007
Autor: ustavni

Všechny naše paní učitelky v MŠ připravily s dětmi maminkám k svátku úžasná divadelní a hudební představení. Dne 15.5.07 se ve všech třídách sešli rodiče, prarodiče, sourozenci…, aby se potěšili tím, co jim jejich děti již tradičně v květnu nachystaly.

Máme velikého a milého přítele naší mateřinky, pana hudebního skladatele a muzikanta Emila Hradeckého, který má u nás v MŠ svou manželku jako učitelku a který pro nás a hlavně pro naše děti píše krásnou muziku a písničky. Ve všech čtyřech třídách se hrála pohádka s písničkami, většinou Sněhurka a sedm trpaslíků právě od pana Hradeckého. Krásná hudba, která sama dětem napovídá a vede je. Málokdo umí takovou napsat. Děti hrály a zpívaly s velkou zodpovědností a stále po očku sledovaly, zda je jejich dospěláci pozorují. Všude se moc tleskalo a pak se předávaly dárečky maminkám.
Krásné odpoledne by nikdy nemohlo být takové, kdyby nebylo našich paní učitelek, které nacvičení všech divadel, písniček, básniček, tanečků…věnují velmi mnoho času a své vlastní energie. Děkujeme jim !!
Ve fotogalerii se můžete podívat na pár fotografií ze tříd berušek, motýlků a vlaštoviček.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »