Anglie 2007.

Kategorie:
Publikováno: 23.5.2007
Autor: ustavni

Dobré tradice se mají udržovat a proto jsme i letos v květnu vyrazili na poznávací zájezd s CK ŠKOLNÍ ZÁJEZDY z Brna do Velké Británie s žáky 7.-9. ročníků. Celou akci opět organizačně zajišťovala paní učitelka Jiřina Jirkovská, která má bohaté zkušenosti s těmito studentskými zájezdy do Británie i USA.

Každý rok je program trochu jiný. Někteří žáci jezdí pravidelně a tak i oni mají stále co nového objevovat. Letos jsme navštívili některá místa na jižním pobřeží Anglie a tradičně Londýn.
Kdo nebyl nikdy v jižní Anglii, je příjemně překvapen zdejší všeobecně přátelskou atmosférou, čistotou a malebností městeček.
Naše škola byla ubytována v několika rodinách v přímořském letovisku Brighton, v typických jednopatrových domcích se zahrádkou. Většina rodin se s námi snažila intenzivně slovně komunikovat, což je též účelem tohoto zájezdu.
Závěrečný výlet do Londýna nezklamal, viděli jsme Muzeum Madame Tussaud´s, Houses of Parliament, Trafalgar Square, jeli jsme lodí atd.
Obě cesty autobusem se zkušenými řidiči i přes Kanál trajektem proběhly také hladce.
Takže – Goodbye England next year !!

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky