Bohnický bál 2007

Kategorie:
Publikováno: 26.3.2007
Autor: ustavni

V pátek 23.3.2007 večer proběhl v KD Krakov již 15. novodobý Bohnický bál, naše tradiční velká společenská akce, poslední roky společně se sousední ZŠ Glowackého.

Je dobře, že se umějí bavit také dospěláci právě na akci, která patří pouze jim a kdy děti jsou na chvíli daleko a dospělí se mohou na chvilku trošku svobodně poveselit. Skupina Luna hrála – doufáme – všem do noty, břišní tanečnice a jejich několik vystoupení také nezklamalo a tombola potěšila každého malým či větším dárkem od našich věrných či úplně nových sponzorů.
Příprava každého dalšího ročníku je stále časově i jinak náročnější a proto díky všem pořadatelům!! Děkujeme též Městské části Praha 8, jmenovitě panu radnímu Martinu Roubíčkovi a panu vedoucímu odboru školství Petru Svobodovi za vstřícnost při přípravě bálu.
A děkujeme všem rodičům, přátelům i těm několika věrným zaměstnancům obou škol ( že by se ostatní báli bálu..??) za to, že navzdory vichřici a dešti dorazili.

Nahlédněte do fotogalerie!

BB 2007 se vydařil, ať žije BB 2008!

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »