Bohnický bál 2007

Kategorie:
Publikováno: 26.3.2007
Autor: ustavni

V pátek 23.3.2007 večer proběhl v KD Krakov již 15. novodobý Bohnický bál, naše tradiční velká společenská akce, poslední roky společně se sousední ZŠ Glowackého.

Je dobře, že se umějí bavit také dospěláci právě na akci, která patří pouze jim a kdy děti jsou na chvíli daleko a dospělí se mohou na chvilku trošku svobodně poveselit. Skupina Luna hrála – doufáme – všem do noty, břišní tanečnice a jejich několik vystoupení také nezklamalo a tombola potěšila každého malým či větším dárkem od našich věrných či úplně nových sponzorů.
Příprava každého dalšího ročníku je stále časově i jinak náročnější a proto díky všem pořadatelům!! Děkujeme též Městské části Praha 8, jmenovitě panu radnímu Martinu Roubíčkovi a panu vedoucímu odboru školství Petru Svobodovi za vstřícnost při přípravě bálu.
A děkujeme všem rodičům, přátelům i těm několika věrným zaměstnancům obou škol ( že by se ostatní báli bálu..??) za to, že navzdory vichřici a dešti dorazili.

Nahlédněte do fotogalerie!

BB 2007 se vydařil, ať žije BB 2008!

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky