Volejbal

Kategorie:
Publikováno: 12.3.2007
Autor: bohous

Do soutěží se zapojily i starší dívky. Jako první to byly naše volejbalistky.

Dne 6. března se v tělocvičně ZŠ Libčická uskutečnilo obvodní kolo ve volejbalu, kategorie starší dívky. Naše družstvo hrálo ve složení: Míša Čejková, Klára Ernestová, Nicole Golmanová, Tereza Rašková, Kristýna Vočadlová, Sandra Volkánová, z 9.B a Bára Kodešová, Kačka Pleslová, Iva Reitermanová, Dominika Ščučková z 8.A. Základem týmu byly aktivní volejbalistky Golmanová, Pleslová, Ščučková a bývalá hráčka Kodešová. Všechny však hrají na postu nahrávačka. Týmu chyběla alespoň jedna zkušenější smečařka. Dívky byly vylosovány do těžší ze dvou skupin. Jejich soupeřkami bylo i téměř kompletní družstvo volejbalistek Komety, hrající za ZŠ Libčická. Hrálo se na dva sety. Naše hráčky, i když měly nejnižší výškový průměr, podaly velmi dobrý výkon. Dle očekávání podlehly ZŠ Libčická 0:2. Pak remizovaly se ZŠ Mazurská 1:1, ale na míče (49:48) zvítězily. Remíza 1:1 se ZŠ Hovorčovická a skóre horší o 3 míče (43:46) jim zabránily v postupu do finálové skupiny. Celkově dívky obsadily 5. místo, což je úspěch. Blahopřejeme!

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »