BOHNICKÝ BÁL 2007

Kategorie:
Publikováno: 27.2.2007
Autor: ZSuManager

Jako již řadu let za sebou tak i letos zveme všechny naše staré přátele, příznivce i nové tváře na již (asi) patnáctý novodobý Bohnický bál. Bude se konat pod hlavičkou Městské části Praha 8 dne 23.3.2007 od 20.00 hodin v kulturním domě KRAKOV v Bohnicích.

Letos se poprvé po prožité řadě let s kapelou TRIK z Vysočiny sejdeme s jinou muzikou. Změna je život a tak k tanci i poslechu nám bude letos poprvé hrát skupina LUNA z Českých Budějovic. Nejsou to ale žádní začátečníci, tato kapela hraje na zábavách a plesech již mnoho let a v jižních Čechách tyhle staré "bigbíťáky" zná kdekdo.
Těšit se dále může každý host našeho bálu i na tradičně velmi bohatou tombolu (díky našim sponzorům), předtančení (že by letos opět břišní tanečnice..?), nekuřácké prostředí v hlavním sále a samozřejmě dobré a chlazené nápoje v baru i teplou a studenou kuchyni.
Vstupenky jsou k rezervaci na telefonu 233 55 02 82 nebo na e-mailu skola@zs-ustavni.cz .

Rovnocenným spolupořadatelem bálu je už několikátý rok i ZŠ Glowackého, Praha 8, Troja. I zde si můžete rezervovat vstupenky na tel. 233 55 20 80.

Přejeme všem hostům bálu příjemnou zábavu !!

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »