BOHNICKÝ BÁL 2007

Kategorie:
Publikováno: 27.2.2007
Autor: ZSuManager

Jako již řadu let za sebou tak i letos zveme všechny naše staré přátele, příznivce i nové tváře na již (asi) patnáctý novodobý Bohnický bál. Bude se konat pod hlavičkou Městské části Praha 8 dne 23.3.2007 od 20.00 hodin v kulturním domě KRAKOV v Bohnicích.

Letos se poprvé po prožité řadě let s kapelou TRIK z Vysočiny sejdeme s jinou muzikou. Změna je život a tak k tanci i poslechu nám bude letos poprvé hrát skupina LUNA z Českých Budějovic. Nejsou to ale žádní začátečníci, tato kapela hraje na zábavách a plesech již mnoho let a v jižních Čechách tyhle staré "bigbíťáky" zná kdekdo.
Těšit se dále může každý host našeho bálu i na tradičně velmi bohatou tombolu (díky našim sponzorům), předtančení (že by letos opět břišní tanečnice..?), nekuřácké prostředí v hlavním sále a samozřejmě dobré a chlazené nápoje v baru i teplou a studenou kuchyni.
Vstupenky jsou k rezervaci na telefonu 233 55 02 82 nebo na e-mailu skola@zs-ustavni.cz .

Rovnocenným spolupořadatelem bálu je už několikátý rok i ZŠ Glowackého, Praha 8, Troja. I zde si můžete rezervovat vstupenky na tel. 233 55 20 80.

Přejeme všem hostům bálu příjemnou zábavu !!

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky