Naše galerie

Kategorie:
Publikováno: 1.2.2007
Autor: ustavni

Galerii Pod schody jsme otevřeli v roce 1998. V původně ošklivém sklepním prostoru plném různého starého nábytku a letité špíny vznikl krásný prostor pro setkávání lidí s lidmi a s uměním…

Za téměř deset let existence galerie zde proběhla řada výstav dětských i dospěláckých výtvarných děl, řada literárních, dramatických i tanečně-pohybových akcí. Galerii používáme i v rámci vyučování pro dramatickou výchovu a tanečky. Večer zde probíhá v klidu a tichu cvičení jogy pro dospělé.
Život galerie je zaznamenán v naší návštěvní knize, do které můžete nahlédnout ve fotogalerii (první díl knihy mapuje historii 1998-2001).
Prosíme omluvte sníženou kvalitu snímků, neměli jsme tehdy digitální aparát, je to pouze ofotografovaná kniha. Ale pro nás velmi cenná kniha.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »