ZÁPIS DO 1. TŘÍD PROBĚHL !

Kategorie:
Publikováno: 18.1.2007
Autor: ZSuManager

Letošní zápis budoucích prvňáčků proběhl ve středu 7.2. 2007 v čase 14.00 – 18.30 hodin. Zápis probíhal letos v duchu plnění úkolů s pohádkovými postavami tří známých pohádek – Perníková chaloupka, Červená Karkulka, O pejskovi a kočičce. Zapsali jsme celkem 95 dětí!!

Máme radost, že je o naši školu stále takový zájem. Budeme se snažit, abychom důvěru v nás vloženou nezklamali !!

Doporučovali jsme budoucím prvňákům a jejich rodičům navštívit školní galerii Pod schody, kde probíhá výstava výtvarných prací dětí Mateřské školy Ústavní a našich žáků 1.- 9. tříd. Doufáme, že se všem zápis u nás líbil!

Stihli jsme v tom velkém náporu udělat jen pár fotozáběrů. Tak se na ně můžete podívat ve fotogalerii.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky