ZÁPIS DO 1. TŘÍD PROBĚHL !

Kategorie:
Publikováno: 18.1.2007
Autor: ZSuManager

Letošní zápis budoucích prvňáčků proběhl ve středu 7.2. 2007 v čase 14.00 – 18.30 hodin. Zápis probíhal letos v duchu plnění úkolů s pohádkovými postavami tří známých pohádek – Perníková chaloupka, Červená Karkulka, O pejskovi a kočičce. Zapsali jsme celkem 95 dětí!!

Máme radost, že je o naši školu stále takový zájem. Budeme se snažit, abychom důvěru v nás vloženou nezklamali !!

Doporučovali jsme budoucím prvňákům a jejich rodičům navštívit školní galerii Pod schody, kde probíhá výstava výtvarných prací dětí Mateřské školy Ústavní a našich žáků 1.- 9. tříd. Doufáme, že se všem zápis u nás líbil!

Stihli jsme v tom velkém náporu udělat jen pár fotozáběrů. Tak se na ně můžete podívat ve fotogalerii.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Připomínáme :-)

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle případné předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.5.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.Více informací »
 • Charitativní malování

  Dne 22.3.2018 v naší škole proběhla zajímavá výstava originálních obrázků, které vytvořili žáci naší školy v rámci akce „Charitativní malování“. A jak se tato akce zrodila? Zprvu byla myšlenka vyzkoušet …Více informací »
 • Hanin kufřík – pokračování

    V rámci literární výchovy i v rámci poznávání historie si naši učitelé vždy znovu s novými žáky připomínají příběh dívky Hany Bradyové z časů druhé světové války. A píší …Více informací »
 • Příjezd ze školy v přírodě Stará Živohošť

  Vážení rodiče, Vaše děti jsou již na cestě zpět  a přijedou ke škole v cca 11.30 hodin. Všichni se na Vás těší! vedení školyVíce informací »
 • Škola v přírodě Stará Živohošť

  Vážení a milí rodiče, třídy 2.A, 2.C a 4. C právě v pořádku dojely na místo pobytu  do Staré Živohošti. Mají se dobře a vypadá to, že jim bude přát …Více informací »
 • Volno pro žáky 30.4.2018

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.4.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.  Více informací »