Vzpomínka na Ježíška ve školce

Kategorie:
Publikováno: 16.1.2007
Autor: ustavni

O posledních Vánocích přiletěl tradičně Ježíšek do naší MŠ už 19.12. dopoledne.

Každý rok se my děti těšíme na dárky a na hračky, které pod stromečkem najdeme. Ale nejdříve si všichni zazpíváme koledy a teprve až když zazvoní zvoneček, tak vbíháme vesele do tříd a rozbalujeme dárečky.
Letos nám Ježíšek nadělil auta, mozaiky, panenky, stavebnice, bludiště a spoustu dalších věcí. Na tyto dárky mu přispěla naše škola a naše SRPŠ celkem 32 tisíc korun!! Každý půlku.
MOC DĚKUJEME !!
Oběd byl také slavnostní, měli jsme řízek a brkašičku, tu my rády.
Domů si každý z nás odnesl vlastní dáreček, holčičky kabelku a kluci rytíře.
Celé naše Vánoce vyfotografovala paní Bednářová, maminka Šárky a Štěpána ze třídy Motýlků. Můžete se podívat!
Bylo to krásné vánoční dopoledne.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »