Den otevřených dveří proběhl

Kategorie:
Publikováno: 11.1.2007
Autor: ustavni

Den otevřených dveří proběhl 8.1.2007.

Rodiče přišli i se svými dětmi, se kterými si mohli prohlédnout celou školu, navštívit vyučování v prvních třídách, podívat se do školní družiny, do keramické dílny, do galerie, tělocvičny atd.
Ve škole probíhal úplně normální provoz jako každý jiný den, dopoledne přišlo deset rodičů, odpoledne byla návštěvnost poměrně vyšší, přišlo čtyřicet rodičů.
Po budově doprovázeli návštěvy naši velcí žáci, kteří podávali i základní informace a prozradili i své zkušenosti se školou.
Pro další informace se návštěvníci stavovali v posluchárně, kde na otázky odpovídaly paní zástupkyně ředitele.
Doufáme všichni u nás ve škole, že se každý z rodičů dozvěděl to, co ho zajímalo a že bude mít snazší rozhodování při volbě školy pro své dítě.
Děkujeme všem rodičům a jejich dětem za návštěvu a našim deváťákům za velkou pomoc !!

Těšíme se na případné setkání s Vámi u zápisu dne 7.2.2007, milí rodiče a milé děti!

Ředitelství školy.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »