Vánoční jarmark 2006 je za námí, ať žije ten příští!

Kategorie:
Publikováno: 3.12.2006
Autor: ZSuManager

Vánoční jarmark se opět vydařil!! Škola se v podvečer 13.12.06 rozvoněla a rozezněla a stala se místem setkání dětí, kantorů, rodičů, prarodičů, bývalých absolventů a spousty dalších přátel školy.

Již čtvrtý ročník našeho jarmarku máme za sebou. Jarmark se stal za ty roky velkou příležitostí ukázat, co dovedeme a jak jsme – my děti a naši učitelé a naši rodiče – schopni spolupracovat na společném díle.

Všichni jste předvedli maximum, malí i ti největší.
Doufáme, že peníze, které jste za svou práci a vytrvalost od svých zákazníků dostali, vám všem, milí žáci, dobře poslouží a že je utratíte za prospěšné věci tak, jako vždy.

Nezapomeňte ani na dobročinné dary vašim vrstevníkům v zemích, kde chodit do školy není běžná povinnost, ale veliká vzácnost a touha všech, na postižené děti u nás, na zvířátka v ZOO i ve volné přírodě…Je to na vás, co si zvolíte.

Vedení školy moc a moc děkuje všem, kteří se na jarmarku angažovali, dětem a učitelům, bez kterých by to nešlo a všem nápomocným rodičům a sponzorům. A také naší partnerské bezpečnostní agentuře ELZA-TECH, která se již tradičně stará o to, aby jarmark nerušily osoby, které nepřicházejí s úplně čistými úmysly. Bohužel, i to patří k realitě našeho života. Ale my to zvládáme!!

Ve fotogalerii se můžete potěšit obrázky z letošního jarmarku. Ať žije ten příští!
Ředitelství školy.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky