Vánoční jarmark 2006 je za námí, ať žije ten příští!

Kategorie:
Publikováno: 3.12.2006
Autor: ZSuManager

Vánoční jarmark se opět vydařil!! Škola se v podvečer 13.12.06 rozvoněla a rozezněla a stala se místem setkání dětí, kantorů, rodičů, prarodičů, bývalých absolventů a spousty dalších přátel školy.

Již čtvrtý ročník našeho jarmarku máme za sebou. Jarmark se stal za ty roky velkou příležitostí ukázat, co dovedeme a jak jsme – my děti a naši učitelé a naši rodiče – schopni spolupracovat na společném díle.

Všichni jste předvedli maximum, malí i ti největší.
Doufáme, že peníze, které jste za svou práci a vytrvalost od svých zákazníků dostali, vám všem, milí žáci, dobře poslouží a že je utratíte za prospěšné věci tak, jako vždy.

Nezapomeňte ani na dobročinné dary vašim vrstevníkům v zemích, kde chodit do školy není běžná povinnost, ale veliká vzácnost a touha všech, na postižené děti u nás, na zvířátka v ZOO i ve volné přírodě…Je to na vás, co si zvolíte.

Vedení školy moc a moc děkuje všem, kteří se na jarmarku angažovali, dětem a učitelům, bez kterých by to nešlo a všem nápomocným rodičům a sponzorům. A také naší partnerské bezpečnostní agentuře ELZA-TECH, která se již tradičně stará o to, aby jarmark nerušily osoby, které nepřicházejí s úplně čistými úmysly. Bohužel, i to patří k realitě našeho života. Ale my to zvládáme!!

Ve fotogalerii se můžete potěšit obrázky z letošního jarmarku. Ať žije ten příští!
Ředitelství školy.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »