Halová kopaná

Kategorie:
Publikováno: 1.12.2006
Autor: bohous

Skvělý úspěch mladších chlapců! První místo v kvalitně obsazeném turnaji škol Prahy 8.

Ve dnech 27.11. a 28.11. se v naší škole uskutečnily vyřazovací boje ve skupinách v halové kopané. Po vítězství ve své skupině, nastoupili chlapci dne 1.12. k zápasům ve finále. Ve dvou čtyřčlenných skupinách hrály opravdu kvalitní týmy. Dva z favoritů čekali naše hráče ve skupině. Nad ZŠ Palmovka zvítězili 4:2 a se ZŠ Molákova remizovali 3:3. Svůj postup do semifinále z prvního místa potvrdili vítězstvím nad ZŠ Mazurská 4:2. V prvním semifinále zvítězili hráči ZŠ Glowackého nad Molákova 6:2 a ve druhém zvítězili naši hráči nad Libčická 3:1.

V zápase o 3. místo zvítezili hráči z Libčické nad Molákovou 2:1. Dramatické finále se ZŠ Glowackého bylo opravdu vrcholem celého turnaje. Naši chlapci vedli 3:0, soupeř dotáhl na rozdíl jediné branky, nakonec celé utkání skončilo vítězně pro naše hráče 4:3.

Hrála prakticky tatáž sestava jako v malé kopané, jen zraněného brankáře Říčaře skvěle nahradil Honza Šlapák. Opět se střelecky zaskvěl Luboš Hrabina, který mimo další, vstřelil všechny góly ve vítězném finále. Gratulujeme a děkujeme za dobrou reprezentaci školy.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • HLAS ÚSTAVKY 2018

  HLAS ÚSTAVKY Ve středu 21. března 2018 proběhla naše už tradiční soutěž ve zpěvu Hlas Ústavky. Všechny děti zazpívaly s chutí, některé i s trémou, všem se ale vystoupení moc …Více informací »
 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »