Malá kopaná

Kategorie:
Publikováno: 29.11.2006
Autor: bohous

Výborný výkon mladších žáků! Druhé místo v silně obsazeném turnaji (18 družstev).

V měsíci říjnu se mladší žáci zúčastnili turnaje v malé kopané obvodu Praha 8. V základní, pětičlenné skupině obsadili 1. místo, když obdrželi jen jeden gól.
V semifinále se utkali s favoritem soutěže, fotbalovou ZŠ Palmovka. Po dramatickém průběhu zápasu se střílely penalty. V tomto rozstřelu byli naši chlapci lepší a zaslouženě postoupili do finále.
Tady se však projevila únava z náročného semifinále a po mnoha neproměněných brankových příležitostech podlehli svému soupeři 2:0.
Oporami týmu byli brankář Michal Říčař, poctivý a spolehlivý dříč Vašek Brom, střelci Luboš Hrabina a Honza Novák.
Oceňujeme i to, že hráči i svým chování dobře reprezentovali naší školu!!

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »