Házená

Kategorie:
Publikováno: 28.11.2006
Autor: bohous

Největších úspěchů v házené dosahují naše dívky. Současné házenkářky úspěšně navázaly na minulé úspěchy.

Ve školním roce 2005/2006 naše házenkářky zvítězily v celopražské soutěži. Prakticky všechny vítězné hráčky již školu opustily.

V letošním školním roce je však skvělě nahradila děvčata ze 6. a 7. tříd, která zvítězila v obvodním kole "POPRASKU" (Pohár pražských škol) a postoupila do dalšího kola. Hráčky nastupovaly proti děvčatům o 2 až 3 roky starším, ale porážku nepoznaly.
 Mezi nejlepší patří brankářka Vendula Bezchlebová a hráčky v poli Martina Bernardová a Tereza Břendová. Přejeme děvčatům úspěchy i v dalších kolech!

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »