Výsledky voleb do rady školy dle zákona 561/2004:

Kategorie:
Publikováno: 14.11.2006
Autor: ustavni

Volby proběhly dle platného volebního řádu a jsou zdokumentovány v archivu školy, kde jsou k dispozici zřizovateli.

Zástupcem rodičů byla zvolena paní Bibiana Fuchsová, matka dítěte naší školy.

Zástupcem pedagogů byla zvolena paní Mgr. Marie Gebauerová, učitelka a výchovná poradkyně ZŠ Ústavní.

Zástupcem zřizovatele (MČ Praha 8) byl jmenován dne 4.1. 2006 Radou MČ Praha 8 pro ZŠ Ústavní pan Jan Lukavský, zástupce starosty MČ Praha 8.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »